25. Při západu slunce
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorské razítko, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 29,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč