26. Custode al testamento
Autor: Marek Trizuljak
(1953)
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1998
Konec dražby: 28.01.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč