18. Postavy u vesnice
Autor: Dana Jandová
(1930 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 5/10, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1963
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč