116. Párová průběžná položka

Autor: Jiří Papoušek
(1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, materiál: na sololitu, datace: 2005
Šířka: 42 cm, výška: 48 cm, rámování: 55 x 49

Konec dražby: 27.01.2020 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč