15. Borderland
Autor: Orup Bengt
(1916 Lindesberg - 1996 Domsten, Švédsko)
signováno na reversu, původní lištové rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 116 cm, výška: 89 cm, rámování: 92 x 119 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 25.11.2019 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč