14. Květina ve váze
Autor: Vladimír Beck
(1897 Kroměříž - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč