36. Hrad nad řekou
Autor: J.L. Habrová
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 73,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč