127. Kameny
Autor: Ctirad Stehlík
(1938 Praha - 2003 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 70 x 55 cm
Konec dražby: 27.01.2020 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč