22. Polní cesta
Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2003
Šířka: 67 cm, výška: 95 cm, rámování: 104 x 73 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč