45. Krajina u Hlinska
Autor: Josef Polanský
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1979
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč