32. Ostrava 1267

Autor: Miroslav Grabovský
(1940 Ostrava)

dva kusy sololitových desek, signováno vpravo dole
Technika: akryl, materiál: Sololit
Šířka: 190 cm, výška: 150 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč