90. Vlado Litvín - Akt
signováno dole uprostřet, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 87 x 66 cm
Konec dražby: 27.01.2020 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč