76. J.J. Ralla - Ženský akt
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč