20. Pod horou I
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1987
Šířka: 27 cm, výška: 66 cm, rámování: 86,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 28.01.2020 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč