22. Postavy II.
Autor: Bruno Heroux
(1868 Lipsko - 1944 Lipsko, Německo)
signováno tužkou vlevo dole, signováno v desce vpravo dole, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 44 cm, rámování: pasparta 61 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč