174. Osada u řeky
Autor: Bohumil Dudárek
(1894 Chlumec nad Cidlinou (Hradec Králové) - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 98 cm, rámování: 115 x 91 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč