172. Záhorie
Autor: Jozef Masarovič
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1982
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 57,5 x 72,5 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč