191. Tání
Autor: Rudolf Lexa
(1915 Praha - 2003 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč