195. Zátiší s bažanty I.
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 99 cm, rámování: 110 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč