2. Signováho OK
signováno iniciály OK vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 57 x 67 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč