206. Dubrovnik
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 53 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč