243. Soubor lidových ikon

celkově 4 kusy lidových pravoslavných ruských ikon, přivezených v sedmdesátých letech majitelem ze Sovětského svazu
Datace: 70. léta 20. století
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč