302. Tvar I.
signováno uprostřed dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč