192. Valašské chalupy
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1939
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 48 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč