18. Čertovka
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo uprostřed, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč