105. Stromy
Technika: kresba, datace: 1931
Šířka: 44 cm, výška: 56 cm, rámování: 84 x 70 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 27.01.2020 21:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč