16. Zátoka u kostela
signováno vpravo dole, na reversu věnování, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 50 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč