197. V horách
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 87 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč