244. Spoutaná
signatura nenalezena, rám vyřezávaný přetřený
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 131 cm, výška: 69 cm, rámování: 90 x 145 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč