27. Japonsko 2 ks
lavírovaná perokresba a drevoryt s japonskými motivy, zaskleno, rámováno, značeno
Šířka: 22 cm, výška: 34 cm, rámování: 42 x 29,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč