311. Dvě dívky
zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 34 cm, rámování: 46 x 31 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč