47. Zámecké schody v zimě
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec dražby: 02.03.2020 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč