69. Krajinka
signováno vpravo nahoře, na reversu věnování a datace, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 47 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč