7. Párové malby

signováno a datováno tužkou vpravo a vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu, datace: 196X
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2020 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč