7. Párové malby
signováno a datováno tužkou vpravo a vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu, datace: 196X
Šířka: 40 cm, výška: 26 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč