71. Keř s řekou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 32,5 x 41,5cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč