76. Ringelhahn - Lovecká scéna
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1839
Šířka: 56 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 68 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč