120. Klečící akt
Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)
signovno na plintě, prasklé v nohách, patinováno
Materiál: pálená hlína, datace: 1933
Výška: 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč