32. Ostrov Murter
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1983
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč