37. Muži z podzemního kontinentu - ilustrace ke knize
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 31,5 cm, výška: 41 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč