38. Ilustrace ke světové literatuře
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 27 cm, výška: 38,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč