9. Hry o Marii
Autor: Ladislav Hojný
(1944 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1990
Šířka: 29 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.03.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč