109. Žena
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 31 cm
Konec dražby: 27.01.2020 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč