109. Žena

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 17 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 31 cm

Konec dražby: 27.01.2020 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč