29. Konvolut 2 ks - Pohled do krajiny a Trosky
Autor: Vladimíra Paterová
(1958 Zlín)
Konvolut dvou kolorovaných, lavírovaných kreseb, různé velikosti, signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973, 1974
Šířka: 70,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 43,5 x 90 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč