31. Konvolut 2ks - Pohled do krajiny a Trosky III
Autor: Vladimíra Paterová
(1958 Zlín)
Konvolut dvou kolorovaných, lavírovaných kreseb, různé velikosti, signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975, 1976
Šířka: 64 cm, výška: 21 cm, rámování: 42 x 84 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč