59. Od řeky
Autor: Augusta Wilhelmine Reichelt
(1840 Drážďany - 1907 Drážďany, Německo)
rámováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 40,5 x 50 cm
Konec dražby: 15.04.2019 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč