54. Olomoucký kostel
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 54 x 72 cm
Konec dražby: 16.04.2019 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč