73. Dílna III.
Autor: Jiří Duba
(1941 Praha)
na reversu dva autorské štítky
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 51 x 61
Konec dražby: 16.04.2019 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč