77. Bárky v San Tropez
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 164/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 32 cm, rámování: 55,5 x 71,5
Konec dražby: 16.04.2019 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč