16. Odmítnutí
Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)
zaskleno, paspartováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21,5cm cm, výška: 23cm cm, rámování: 30,8x27,7cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč