18. Šapito

Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)

plátno na paspartě, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno na paspartě
Šířka: 19,5cm cm, výška: 25cm cm, rámování: 38,5x28,5cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč